Parę słów o Senso Kids And More

Nasz zespół składa się z wielu specjalistów. Posiadają oni różne perspektywy na zaburzenie, którymi chętnie się dzielą a wspólne dyskusje owocują wzajemną nauką oraz możliwością uzyskania szerszej perspektywy na problem, z którym zgłasza się pacjent. To wszystko dla jednego celu – dobra pacjenta.

W Senso Kids and More znajdziecie Państwo wielu profesjonalistów w jednym miejscu: psychologa, logopedę, fizjoterapeutę, specjalistę integracji sensorycznej, dietetyka klinicznego i masażystę. Oferujemy także rozwijające zajęcia grupowe „Muzyka dla Smyka” oraz sensoplastykę, a dla przyszłych rodziców – szkołę rodzenia. To możliwość kompleksowej opieki wielu specjalistów w jednym miejscu.

Współpraca zespołu specjalistów ma istotne znaczenie dla całego procesu terapeutycznego. Na etapie diagnozy konsultują się oni wzajemnie, aby ustalić przyczynę problemu pacjenta. Podczas planowania terapii lub w trakcie jej trwania, prowadzący zajęcia może także dostrzec dodatkowe sfery funkcjonowania, które wymagają wsparcia np. fizjoterapety, terapeuty integracji sensorycznej czy psychologa. Dla niektórych osób od urodzenia lub w chwili otrzymania diagnozy konieczne jest wspomaganie rozwoju lub pomoc w powrocie do zdrowia, do czego niezbędna jest kompleksowa opieka. Współdziałanie profesjonalistów i połączenie ich sił oraz wiedza z różnych dziedzin, przyspiesza proces diagnostyczny i terapeutyczny. Zaletą jest także komfort pacjenta, który nie musi dojeżdżać do wielu placówek, ponieważ uczęszcza na zajęcia w jednym miejscu.

Nasz zespół składa się z wielu specjalistów.

Posiadają oni różne perspektywy na zaburzenie, którymi chętnie się dzielą a wspólne dyskusje owocują wzajemną nauką oraz możliwością uzyskania szerszej perspektywy na problem, z którym zgłasza się pacjent. To wszystko dla jednego celu – dobra pacjenta.

Jesteśmy tutaj, by Tobie pomóc

Nasi specjaliści to:

Jak wygląda Centrum Senso Kids and More?